Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Literatura

Szokujące treści w książce dla dzieci

Artykuł

„Nie być niegrzecznym dla molestującego” - zawartość jednej z publikacji dla uczniów naprawdę zdumiewa.

Szokujaca tresc ksiazeczka dla dzieci
Autor: pixabay.com

Książka: „Życie na maksa. Poradnik uczuciowo-seksualny” przeznaczona jest dla dzieci od 14 roku życia. Poczytać w niej można m.in. o uczuciowości i seksualności. Ma ona pomóc nastolatkom wchodzić w dorosłość, zaspokajając ich ciekawość i dostarczając wiedzy, która przydać się może w okresie dojrzewania. Okazuje się jednak, że znaleźć można w książce przedziwne i oburzające porady, np. odnoszące się do tego, jak powinna zachowywać się ofiara molestowania. „W żadnym wypadku nie bądź niegrzeczna, nie okazuj niesmaku” - przeczytać można w poradniku. „Bądź miła”. „Daj mu do zrozumienia, że schlebia ci zainteresowanie, które kieruje w twoją stronę, ale że będzie ci jeszcze milej, jeżeli będzie cię szanował”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat