Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Przed ciążą » In vitro

Szokujące słowa radnego o dzieciach z in vitro

Artykuł

Krakowski radny PiS Adam Grelecki wywołał burzę medialną porównując dzieci urodzone metodą in vitro do truskawek bez smaku.

Radny in vitro
Autor: facebook.com/adam.grelecki.5

Podczas niedawnej dyskusji na temat finansowania z budżetu miasta Krakowa leczenia niepłodności politykowi PiS Adamowi Greleckiemu wyrwały się słowa, które oburzyły opinię publiczną. Radny stwierdził, że dzieci z in vitro są jak nieposiadające smaku truskawki. Działający w kilku komisjach Rady Miasta Krakowa polityk tłumaczył się ze swojej niefortunnej wypowiedzi tym, że były to słowa wyrwane z kontekstu i że opacznie je zrozumiano. Chodziło mu tylko o wyrażenie swojej negatywnej opinii o in vitro, a nie o dzieciach urodzonych dzięki tej metodzie. Radny napisał także na swoim facebookowym profilu, że według niego: „każde dziecko, niezależnie od tego, w jaki sposób zostało poczęte, jest darem”. Polityk stwierdził także, że rozpętana w mediach nagonka na niego „ma związek z ogólną nagonką na Prawo i Sprawiedliwość”. Dzień po głośnej dyskusji Adam Grelecki wypowiadając się dla gazety.pl powiedział, że: „akceptuje wszystkie rodziny i wszystkie dzieci”. Podtrzymał jednak swoje stanowisko, co do niepopierania metody in vitro oraz niefinansowania jej z budżetu z miasta.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat