Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Szkoła pełna nietoperzy

Artykuł

Jedna ze szkół w Beskidzie Śląskim słynie z tego, że zadomowiła się tam kolonia nietoperzy.

Szkola pelna nietoperzy
Autor: pixabay.com

Około 300 nietoperzy obserwować można od maja do września w Obserwatorium Nietoperzy w szkole w Brennej, w województwie śląskim. Zwierzęta prawie od dekady wracają co roku na wiosnę na poddasze budynku szkoły, stanowiąc ogromną atrakcję dla miłośników tych charakterystycznych ssaków. Uczniowie, mieszkańcy okolic i przyjezdni, mogą podglądać podkowce małe i nocki duże w godzinach otwarcia szkoły. Dzięki zamontowaniu na strychu kamer, można obserwować nietoperze z Brennej w specjalnie zaadaptowanej do tego celu sali medialnej, bez przeszkadzania tym zwierzętom.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat