Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Podróże

Super oferty na przejazdy pociągami w Dzień Dziecka

Artykuł

1 czerwca dzieci do 16 roku życia będą mogły jeździć koleją bezpłatnie lub za złotówkę.

Super oferty pociag dzien dziecka
Autor: pixabay.com

Aby zaszczepić w najmłodszych pasję do podróżowania pociągami i umilić dzieciom ich święto, PKP oferuje naprawdę korzystne warunki skorzystania z transportu kolejowego w dniu 1 czerwca. Dzieci do 16 roku życia będą miały wtedy zapewniony darmowy przejazd pociągami drugiej klasy PKP Intercity. Opiekunowie nieletnich do 16 roku życia, którzy wsiądą natomiast do składów POLREGIO, będą zobligowani do uiszczenia opłaty za dziecko w kwocie: 1 złoty. Na dworcach większych miast czekać ma ponadto na najmłodszych pasażerów wiele atrakcji.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat