Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Strażak pobił dwójkę dzieci

Artykuł

5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Bydgoszczy, który pobił dwójkę kilkuletnich chłopców za to, że chcieli przywłaszczyć sobie hulajnogę jego syna.

Strazak pobil 2 dzieci
Autor: freepik

Pewnemu 8-latkowi i 10-latkowi tak bardzo spodobała się hulajnoga należąca do synka strażaka z Bydgoszczy, że nie chcieli jej oddać. Oburzyło to ojca chłopca, który nie mógł odzyskać swojego ulubionego pojazdu. Krewki mężczyzna dopuścił się przemocy fizycznej wobec młodocianych "złodziei". Jednemu z nich złamał nos. Mama jednego z chłopców zgłosiła sprawę na policję. Sprawcy zastraszania i pobicia dzieci grozi teraz odpowiedzialność karna.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat