Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Sprzedaje smalec, bo chce wybudować żłobek

Artykuł

Aby zebrać fundusze na założenie żłobka i przedszkola, jedna z polskich zakonnic przygotowuje dla darczyńców staropolski smalec.

Sprzedaje smalec zlobek
Autor: freepik

Członkom Stowarzyszenia PoMOC dla Kobiet i Dzieci im. Marii Niepokalanej w Katowicach, które pomaga kobietom i rodzinom znajdującym się w sytuacjach kryzysowych,  marzy się budowa Centrum Opiekuńczo-Rozwojowego w skład którego miałby wchodzić zarówno żłobek, jak i przedszkole. Koszty planowanego przedsięwzięcia wyceniono na około trzy miliony złotych. Aby zachęcić ludzi dobrej woli do przekazywania datków na to dzieło, siostra Anna Bałchan wpadła na pomysł, aby cegiełką wspierającą zbiórkę był przysmak kuchni tradycyjnej: smalec. Chcący zamówić hołubiony kiedyś w Polsce smakołyk, powinni zajrzeć na profil facebookowy: budujemycosdobrego. Tam znaleźć można bowiem informacje, jak zakupić ów smakujący co po niektórym produkt.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat