Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Podróże

Sposób tej matki na spakowanie dziecka zwraca uwagę

Artykuł

Co jak co, ale inwencji tej mamie nie można odmówić.

Sposob matki pakowanie
Autor: Materiały prasowe

Idealne przygotowanie swojego potomka na wyjazd bywa nie lada wyzwaniem. Pewna pomysłowa mama znalazła na to metodę. Bardzo oryginalną. Umieściła zestawy ubrań dla córki na poszczególne dni pobytu z dala od domu w woreczkach i podpisała je nazwami dni tygodnia. Przygotowała również dwie paczuszki z odzieżą „na zapas”. „Bo na wyjeździe są ciekawsze rzeczy niż tracenie czasu na komponowanie stroju”. Zdjęcie z opakowaną garderobą małego wycieczkowicza trafiło do Internetu i wywołało lawinę komentarzy. Oprócz zachwytów i pozytywnych opinii, pojawiły się też słowa krytyki. Niektóre Internautki uważają bowiem, że nie jest to wcale świetny patent na organizację wycieczki, lecz zachowanie ograniczające wolność dziecka. „Najgorszy sposób „pomocy” dziecku, zabrać mu możliwość wyboru stroju”. A co Wy sądzicie na ten temat?

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat