Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Spełnili marzenie niewidomego chłopca

Artykuł

Dzięki pomocy pewnego youtubera urzeczywistniło się wielkie pragnienie ociemniałego dziecka.

Spelnili marzenie niewidomego chlopca
Autor: pixabay.com

Pochodzący z okolic Poznania 12-letni Igor jest niewidomy. Gdy ma wolny czas, uwielbia grać na fortepianie. Cechuje go bowiem ogromna wrażliwość muzyczna, bardzo dobry słuch i talent do wydobywania z instrumentów pięknych dźwięków. Swoje umiejętności ćwiczy w domu. Prezentował je także w szkole, do której uczęszcza. Chłopiec wyznał kiedyś rodzicom, że marzy o zagraniu koncertu przed większa publicznością. Jego najbliżsi postanowili pomóc mu zrealizować tę ambicję. Skontaktowali się z popularnym youtuberem, który zamieścił w Internecie informację o możliwości uszczęśliwienia niewidomego dziecka przez spontaniczne stawienie się na jego koncercie w stołecznych Łazienkach Królewskich. Występ przed szeroką publiką miał być niespodzianką dla Igora, więc jego rodzice przyjechali z nim do Warszawy pod pretekstem zwiedzania stolicy. Jakież było zdumienie rodziny utalentowanego 12-latka i bohatera całego zamieszania, kiedy okazało się, że w Sali Balowej Pałacu na Wodzie specjalnie dla Igora zgromadziło się kilkaset osób. Oszołomiony chłopiec zagrał dla nich na fortepianie. Publika nagrodziła jego występ owacyjnymi brawami.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat