Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Sokowirówka przyczyną cierpienia dziecka

Artykuł

Rączka pewnej 2-latki spod Kalisza została niedawno wciągnięta przez uruchomione urządzenie do wyciskania soków. Pomogli strażacy i załoga karetki.

Sokowirowka cierpienie dziecka
Autor: pixabay.com

Kilka dni temu w skutek nieostrożności, kończyna górna 2-letniego dziecka z okolic Kalisza znalazła się w działającej sokowirówce. Przyrząd zgniótł nieco rękę dziewczynki i odebrał chwilowo dopływ krwi do palców. Dzięki użyciu przecinarki tarczowej i nożyc do blachy udało się na szczęście szybko uwolnić 2-latkę. Nieocenione okazało się tu profesjonalne i empatyczne podejście wezwanej na miejsce zdarzenia załogi karetki pogotowia, lekarza oraz strażaków. Dziewczynka dzielnie zniosła wszystkie nieprzyjemne doznania i nie panikowała. Mama dziecka w liście, który trafił na stronę internetową Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu podziękowała serdecznie wszystkim, którzy wsparli w trudnej sytuacji jej córeczkę.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat