Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Śmierć trzylatka koło Giżycka

Artykuł

13 czerwca 2016 r w wypadku drogowym w warmińsko-mazurskim zginął trzyletni chłopczyk. Prowadzący pojazd ojciec przeżył, ale doznał ciężkich obrażeń.

Trzylatek zginal gizycko
Autor: pixabay.com

Z niewyjaśnionych jeszcze dotąd oficjalnie przyczyn, zbliżający się do miejscowości Kronowo samochód osobowy zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z innym pojazdem. W środku lokomocji, który spowodował wypadek znajdowały się dwie osoby: kierujący pojazdem i jego trzyletni synek. W wyniku zderzenia dziecko zginęło na miejscu. Ojca chłopczyka śmigłowcem przetransportowano do szpitala, gdzie trwają starania o przywrócenie mu zdrowia. Wiadomo na razie, że kierowca pojazdu, w który uderzono był trzeźwy. Przebadano mu bowiem krew. Droga 595 w pobliżu miejscowości Kronowo została na jakiś czas zablokowana.

Mimo nieustannych apeli policji o ostrożność i rozwagę na drodze, podobne wypadki zdarzają się dosyć często. Kierowcy nagminnie zjeżdżają na przeciwległy pas ruchu i powodują tragiczne w skutkach zdarzenia. Przyczyną bywa alkohol, rozkojarzenie, zmęczenie, używanie telefonów komórkowych podczas prowadzenia samochodu, utrata panowania nad pojazdem spowodowana niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, nadmierna prędkość itp.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat