Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Skręcona noga na zdalnym wf-ie

Artykuł

O wypadek podczas lekcji wychowania fizycznego nietrudno. Okazuje się, że nawet podczas zdalnej.

Skrecona noga zdalny wf
Autor: freepik

Rodzice pewnego ucznia ze Śląska liczą na to, że uda im się uzyskać odszkodowanie finansowe za to, że w czasie zajęć zdalnych ich potomek doznał urazu jednej z kończyn. Z zapytaniem o możliwość otrzymania pieniężnej rekompensaty za uszczerbek na zdrowiu swojego dziecka, zgłosili się do jednego z będzińskich prawników. Ten wyjaśnił im, że udowodnienie winy szkoły i wywalczenie odszkodowania będzie bardzo trudne. Przepisy dotyczące nauczania zdalnego są bowiem w Polsce bardzo nieprecyzyjne i pełne luk prawnych. Specjalista od prawa oświatowego poradził rodzicom poszkodowanego ucznia złożenie wniosku o odszkodowanie u ubezpieczyciela. Skoro płacą oni bowiem regularnie składki na ubezpieczenie dziecka,  świadczenie odszkodowawcze powinno im się należeć.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat