Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Skandaliczna postawa nauczycieli z Wielkiej Brytanii

Artykuł

Z pewnej brytyjskiej 6-latki kpią nauczyciele. Powód? Ze względów zdrowotnych dziewczynka musi mieć w szyi rurkę tracheotomijną.

Skandaliczna postawa nauczycieli uk
Autor: freepik

Kilkuletnia Willow z Wielkiej Brytanii nie ma beztroskiego dzieciństwa. Z powodu poważnych problemów ze zdrowiem lekarze umieścili bowiem w jej przełyku rurkę tracheotomijną. Nie podoba się to za bardzo nauczycielom dziecka. "Nie po to tu pracujemy, żeby zmieniać rurki tracheotomijne" - wyznali szczerze w nagraniu, które trafiło do Internetu. "Zmienianie maseczki u Willow jest okropne". Jedna z pracownic szkoły przyznała, że zajmowanie się dziewczynką, wywołuje u niej mdłości. Rozmowa nauczycieli Willow została przypadkiem przez jednego z nich nagrana i umieszczona w Internecie jako live na Facebooku. O okrutnych opiniach pedagogów dowiedziała się mama dziewczynki. Dyrekcja szkoły przeprosiła kobietę za zaistniałą sytuację. Trzech nauczycieli, którzy wyśmiewali się z chorego dziecka, odsunięto od prowadzenia zajęć.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczekbody na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat