Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Skandal z przyjęciem komunijnym

Artykuł

Pracownicy zajazdu koło Bełchatowa nie przygotowali na czas przyjęcia komunijnego dla 5 rodzin. Rozczarowanie spotkało około 200 gości, w tym komunijne dzieci.

Skandal przyjecie komunijne
Autor: pixabay.com

W województwie łódzkim miał niedawno miejsce skandal związany z organizacją przyjęć komunijnych dla 5 rodzin, które zamówiły taką usługę w zajeździe w Klukach koło Bełchatowa. Kiedy po uroczystej Mszy Świętej, chcący zjeść pyszny obiad i spędzić rodzinnie czas goście, przybyli do umówionej restauracji, wyszło na jaw, że przyjęcie komunijne dla dzieci nie jest gotowe. Zawinili tutaj pracownicy zajazdu, którzy zdaniem zaszokowanych całą sytuacją rodziców, byli pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Skutkowało to tym, że chcący uczcić smacznym posiłkiem ważne religijne wydarzenie mieszkańcy województwa łódzkiego, zostali poczęstowani przypalonym mięsem, nieosolonymi ziemniakami i zimnym rosołem, na który czekali aż dwie godziny. Klientów zajazdu w Klukach oburzyło tak wyraziste zlekceważenie ich zlecenia: stoły nie były przygotowane na przyjęcie gości, na sali brakowało ozdób, zamówione potrawy nie były ugotowane. Rodzice dzieci komunijnych po wyrażeniu swojej dezaprobaty opuścili niegościnny lokal i na własną rękę zajęli się organizowaniem namiastki przyjęć. Pomógł w tym m.in. catering. Najbardziej boli ich, że rozczarowania doznały dzieci. Zamiast jednego z najpiękniejszych popołudni w życiu, okraszonego ulubionymi smakołykami, spotkała je bowiem ogromna przykrość. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczekbody na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat