Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Skandal z niemowlętami w wanienkach

Artykuł

Z powodu braku wystarczającej ilości łóżeczek dla niemowląt, personel białostockiego szpitala umieszczał dzieci w plastikowych wanienkach.

Skandal niemowle wanienka
Autor: facebook.com

Na Wojewódzki Szpital Zespolony w Białymstoku sypią się aktualnie gromy pretensji od pacjentek i Internautów. Wszystko z powodu lokowania nowo narodzonych dzieci w wanienkach zamiast łóżeczkach. Placówka tłumaczy, że spowodowane to zostało zbyt dużą liczbą rodzących kobiet przed długim weekendem. Zdaniem świeżo upieczonych mam, takie sytuacje miały miejsce o wiele częściej niż tylko incydentalnie i że standard opieki okołoporodowej w szpitalu w Białymstoku pozostawia na co dzień wiele do życzenia. Kobiety, które korzystały z pomocy medycznej w tej placówce skarżą się w Internecie na łamanie praw pacjenta, zbyt małą ilość położnych na ilość pacjentek, utrudnianie kontaktu mam z ich potomstwem. Wytykają szpitalowi chęć zyskiwania dodatkowych funduszy kosztem rodzących. Wojewódzki Szpital Zespolony w Białymstoku w wydanym oświadczeniu przeprosił za umieszczanie maluchów w wanienkach.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat