Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Siostry bliźniaczki urodziły dzieci tego samego dnia

Artykuł

Amerykańskie bliźniaczki zadziwiły świat. Wydały na świat potomstwo w tym samym dniu.

Siostry blizniaczki urodzily ten sam dzien
Autor: pixabay.com

Amerykańscy lekarze ze szpitala w New Jersey nie kryją zaskoczenia. Danielle Grant i Kim Abraham – siostry bliźniaczki, które były ich pacjentkami, zostały mamami maluszków tej samej płci, tego samego dnia. Populacja mieszkańców USA zwiększyła się dzięki temu o dwóch noworodków płci męskiej. Prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest bardzo, bardzo niskie i wynosi cztery do stu tysięcy. Dzieci otrzymały imiona: Aron i Roman. Ich mamy wyznały mediom, że nie planowały zachodzenia w ciążę w tym samym czasie. Wraz z mijającymi miesiącami stanu błogosławionego, coraz bardziej pragnęły jednak, urodzić tego samego dnia. Nie przypuszczały jednak zupełnie, że obie wydadzą na świat dzieci tej samej płci. Takie porody są bowiem naprawdę unikatowe w skali świata. Ordynator i pracownicy szpitala w New Jersey zapamiętają więc z pewnością siostry bliźniaczki, które zaprzeczyły rachunkowi prawdopodobieństwa, na bardzo, bardzo długo.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat