Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Siedzą w więzieniu, bo dziecko skakało w upał na trampolinie

Artykuł

Pewna para z USA w taki sposób ukarała swoją 8-letnią córeczkę, że teraz zajmie się nią sąd.

Trampolina upal
Autor: freepik

Kilka dni temu w Odessie w zachodniej części Teksasu doszło do aresztowania rodziców zastępczych 8-latki, która zmarła w wyniku odwodnienia, po tym, jak jej opiekunowie przez kilkadziesiąt minut kazali jej za karę skakać na trampolinie. Do zdarzenia doszło w bardzo upalny dzień. Daniel i Ashley nie pozwolili dziecku uzupełniać płynów i przez to skrajnie wymęczonej i odwodnionej dziewczynki służbom medycznym nie udało się niestety uratować. Rodzicom zastępczym małej Jaylin grozić może za ich nieodpowiedzialne i karygodne zachowanie nawet kara śmierci. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat