Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Siedmiolatek przebaczył rodzicom porzucenie w lesie

Artykuł

Pozostawiony „za karę” w lesie siedmioletni Japończyk błąkał się w gąszczu leśnym przez sześć dni. Z chęcią jednak przebaczył rodzicom.

Las
Autor: pixabay.com

Opiekunowie dzieci stosują różne kary, by ich podopieczni zyskali świadomość popełnianych błędów i nieodpowiedniego zachowania. Za obrzucenie samochodów kamieniami rodzice pewnego siedmioletniego chłopca z wyspy Hokkaido, postanowili zostawić go na parę chwil w lesie. Po oddaleniu się od syna i odczekaniu kilku minut, wrócili w miejsce, w którym pożegnali potomka, ale chłopca już tam nie było. Przez prawie tydzień szukały go setki osób, a zaginięciem Yamato żyła cała Japonia. Dziecko odnalazło się w końcu w pomieszczeniu gospodarczym na terenie bazy wojskowej, siedem kilometrów od miejsca odbywania wymierzonej przez rodziców kary. Znalazł go jeden z żołnierzy. Rodzice, ratownicy i mieszkańcy Japonii odetchnęli z ulgą. Stan zdrowia malucha oceniono jako dobry. Mimo niskich temperatur, braku ciepłych ubrań i pożywienia, chłopiec nie zamarzł ani nie umarł z głodu. Stracił tylko dwa kilo na wadze. Ojciec małego Yamato przeprosił synka za całą sytuację. Siedmiolatek stwierdził, że pan Tanooka jest dobrym tatą i że mu wybacza.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat