Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Samolot wrócił na lotnisko, bo pasażerka zapomniała dziecka

Artykuł

Z powodu zapominalstwa jednej z kobiet, która pozostawiła swojego potomka w terminalu lotniczym, pilot pewnego samolotu skierował maszynę latającą z powrotem na lotnisko.

Samolot musial wrocic
Autor: pixabay.com

W miniony weekend będąca mamą niemowlęcia obywatelka Arabii Saudyjskiej korzystała z usług linii lotniczych Saudi Arabian Airlines. Zaaferowana lotem kobieta dopiero po starcie samolotu lecącego z Dżuddy do Kuala Lumpur przypomniała sobie, że pozostawiła na lotnisku swoje dziecko. Przejęta całą sytuacją pasażerka poinformowała o niecodziennej zgubie stewardessę. Ta poprosiła pilota o kontakt z wieżą kontroli lotów. Pracujący tam operator nie mógł początkowo uwierzyć, z jakiego powodu, kierujący maszyną latającą chce wrócić na lotnisko w Arabii Saudyjskiej. Po chwili wyraził jednak zgodę na lądowanie w Dżuddzie. Zapominalska mama mogła więc znów przejąć opiekę nad swoją pociechą.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat