Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Rzucali w siebie niemowlakiem

Artykuł

Przez alkohol i rodzinną kłótnię ośmiomiesięczne dziecko trafiło do łódzkiego szpitala. Rodzice rzucali nim do siebie.

Rzucali w siebie niemowlak
Autor: pixabay.com

Niemowlęciem w ciężkim stanie zajmują się aktualnie lekarze ze Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego im. Marii Konopnickiej w Łodzi. Wskutek rzucania nim przez nietrzeźwych rodziców i uderzenia o komodę, w nocy z 19 na 20 lipca doznało ono bowiem poważnego urazu głowy. Hałasy i krzyki dobiegające z mieszkania na łódzkich Bałutach sprawiły, że do jednego z bloków przy ulicy Obrońców Westerplatte została wezwana lokalna policja. Pod wskazanym adresem funkcjonariusze zastali pijaną kobietę i mężczyznę oraz rannego ośmiomiesięcznego chłopczyka. Okazało się, że ojciec dziecka miał 2,5 promila alkoholu we krwi, a jego matka 2 promile. Wszystko wskazuje na to, że podczas kłótni rzucali oni w siebie niemowlęciem, które uderzyło się o mebel. Gdy zgromadzony zostanie wystarczający materiał dowodowy, prokurator podejmie decyzję o wymiarze kary dla rodziców poszkodowanego dziecka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat