Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Rozpyliła gaz pieprzowy na placu zabaw

Artykuł

Pewnej staruszce z województwa śląskiego dały w kość bawiące się na placu zabaw dzieci. Popsikała więc jego teren gazem pieprzowym.

Rozpylila gaz plac zabaw
Autor: pixabay.com

Trzy lata pozbawienia wolności grożą 68-latce z Jastrzębia-Zdroju, która z premedytacją rozpyliła niedawno gaz pieprzowy na jednym z osiedlowych placów zabaw. Kobieta wyznała policjantom, że sprowokowały ją do tego obecne tam dzieci, które jej dokuczały i były wobec niej złośliwe. Staruszce brakło w końcu cierpliwości do uszczypliwych i niemiłych nieletnich. Kierując się emocjami, zdecydowała się na użycie gazu pieprzowego, aby dać dzieciom nauczkę. W skutek jej działania, kilkoro dzieci trafiło do szpitala na obserwację. Miały bowiem zaczerwienione twarze i piekły je oczy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat