Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Rozpylił w przedszkolu żrącą substancję

Artykuł

Pewien 23-latek z Chin wdarł się do jednej z placówek opiekuńczo-wychowawczych w prowincji Junnan i popsikał kilkuletnie dzieci sodą kaustyczną.

Rozpylil przedszkole zraca substancja
Autor: Materiały prasowe

Aż 51 kilkulatków z miasta Kaiyuan zostało poszkodowanych w wyniku działania 23-latka, który wkroczył niedawno do jednego z lokalnych przedszkoli i rozprzestrzenił tam żrący środek chemiczny. Sprawca przyznał potem aresztującym go policjantom, że motywem jego postępowania była „chęć zemsty na społeczeństwie”. Obrażenia odniosły przez niego nie tylko obecne w przedszkolu dzieci, ale i trójka wychowawców.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat