Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Rosyjski pedofil więził dziecko ponad 50 dni

Artykuł

Dzięki skutecznej akcji policji pewien porwany przez pedofila 7-latek z Rosji, po kilkudziesięciu dniach odzyskał wolność.

Rosyjski pedofil wiezil dziecko
Autor: freepik

52 dni. Tyle trwała niewola kilkuletniego chłopca, którego 19 listopada z rąk 26-letniego pedofila uwolnili rosyjscy policjanci. Dziecko zostało porwane we wrześniu, w miejscowości Gorki, 200 km od Moskwy, gdy wracało ze szkoły. Dzięki pomocy oficerów Interpolu, po kilkudziesięciu dniach od zniknięcia malca, udało się ustalić miejsce pobytu porywacza. Okazało się, że zaginiony 7-latek przetrzymywany jest we wsi sąsiadującej z jego dotychczasowym miejscem zamieszkania. Sprawca przestępstwa został przez policję aresztowany. Postawiony mu został zarzut porwania i wykorzystywania seksualnego dziecka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat