Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Rosyjska nauczycielka urodziła dziecko w szkole

Artykuł

Wykonująca zawód nauczycielki pewna kobieta z europejskiej części Rosji urodziła dziecko w szkolnej toalecie i włożyła je do torby. Maluszek zmarł.

Kobieta przeszczep macicy urodzila
Autor: pixabay.com

25 grudnia w miejscowości Ufa doszło do wydania na świat noworodka w nietypowym miejscu. Przebywającej na terenie jednej z placówek edukacyjnych 40-letniej nauczycielce w zaawansowanej ciąży odeszły wody, wskutek czego urodziła ona potomka w szkolnej toalecie. Zaraz po porodzie, kobieta schowała dziecko w pojemnej torbie. Krwawienie porodowe tak osłabiło świeżo upieczoną mamę, że Rosjanka straciła przytomność. Leżącą bezwiednie w łazience kobietę znalazła szkolna woźna. Zaaferowana i zaszokowana pracownica bezzwłocznie wezwała pogotowie. Ratownicy medyczni po przeszukaniu łazienki, odkryli martwe ciało noworodka. Bliższe zbadanie sprawy wyjaśni, czy dziecko urodziło się martwe, czy zmarło tuż po porodzie. Na obecną chwilę wiadomo, że była to czwarta ciąża 40-latki, którą ukrywała ona przed swoją rodziną i znajomymi. Rosjanka nie odwiedzała również w jej trakcie ginekologa.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat