Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Literatura

„Rok na placu budowy” – recenzja

Artykuł

Wśród naszych milusińskich nie brak prawdziwych miłośników pojazdów i maszyn budowlanych, o których mali chłopcy mogliby rozmawiać godzinami.

Rok na placu budowy
Autor: Materiały prasowe

Może warto więc podarować swoim pociechom piękny picturebook, który pozwoli im przenieść się do wymarzonego świata pełnego aut, urządzeń i mechanizmów?

Przyznaję szczerze już na samym początku – w książce autorstwa Artura Nowickiego pod tytułem „Rok na placu budowy” zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Twarde karty zapełnione cudownymi rysunkami od razu podbiły moje serce. Jestem szczerze przekonana, że wszyscy mali fani motoryzacji i młodzi budowniczy również będą zachwyceni tą wspaniałą publikacją. Mnóstwo różnorakich pojazdów, kolejne etapy budowy, a do tego kilka ciekawych dodatków, które z pewnością zapewnią Wam, drodzy rodzice, i Waszym milusińskim długie godziny zabawy z nowymi bohaterami. Co powiecie na wspólną przygodę w świecie maszyn, ciekawe rozmowy w gronie rodzinnym i bezcenne wsparcie w rozwoju pasji najmłodszych?

Publikacja zawiera dwanaście plansz, które odpowiadają kolejnym miesiącom w roku kalendarzowym. Każdy miesiąc to kolejne postępy dokonywane na placu budowy przez wyjątkowych bohaterów – pojazdy, maszyny budowlane i przyrządy, które zostały przedstawione i zaprezentowane na samym początku książki. W trakcie przeglądania publikacji dzieci dowiedzą się, do czego służą poszczególne urządzenia i na czym polega ich praca, a także zapoznają się z kolejnymi etapami prac budowlanych. Każdy rysunek to idealna baza do rozmów z dzieckiem, poszerzania jego słownictwa i rozwijania jego wyobraźni. Ilustracje są tak bogate, że przy każdej kolejnej planszy spędzicie kilka godzin na świetnej zabawie, przenosząc się do świata potężnych pojazdów i wielkich budowli.

Jestem przekonana, że kiedy tylko wręczycie swoim pociechom tę wyjątkową książkę, ich oczy zaświecą się z zachwytu. „Rok na placu budowy” Artura Nowickiego to idealna pozycja dla wszystkich młodych miłośników motoryzacji i budownictwa.

Artur Nowicki, „Rok na placu budowy”, Wydawnictwo Nasza Księgarnia 2020

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat