Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Rój pszczół na placu zabaw

Artykuł

Na huśtawce na placu zabaw w Gdańsku przysiadł w minioną niedzielę rój pszczół. Zaniepokojona mama bawiącego się w pobliżu dziecka powiadomiła straż miejską.

Roj-pszczol-plac-zabaw
Autor: freepik.com

Beztroski pobyt na śródmiejskim placu zabaw w Gdańsku pewnej kobiety z dzieckiem zmącił niedawno niespodziewany widok. Mieszkanka Trójmiasta zauważyła bowiem, że pod siedziskiem huśtawki usadowił się spory rój dzikich pszczół. Przerażona tym widokiem kobieta zadzwoniła po straż miejską. Na miejsce wezwano doświadczonego pszczelarza. Znawca pszczół szybko i sprawie zebrał owady, usuwając zagrożenie  z placu zabaw. Po jakimś czasie strażnicy miejscy sprawdzili, czy owady nie wróciły  w to samo miejsce. Nie było jednak po pszczołach śladu. Jak dowiedzieć się można z mediów, mniej więcej w tym samym czasie, inny rój pszczół zagnieździł się w Gdyni na latarni przy Urzędzie Miasta. Tam również interweniowały odpowiednie służby. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat