Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Rodziła po zażyciu narkotyku

Artykuł

Podczas odbierania jednego z porodów w szpitalu w Pile, wyszło na jaw, że 23-letnia rodząca jest pod wpływem amfetaminy.

Rodzila amfetamina
Autor: pixabay.com

Dziwne zachowanie kobiety, która tuż przed porodem trafiła do pilskiego szpitala zaniepokoiło zatrudniony tam personel medyczny. Okazało się, że 23-letnia rodząca była pod wpływem narkotyku. Poród na szczęście odbył się bez powikłań. Dziecko urodziło się zdrowe, ale świeżo upieczona mama i tak będzie tłumaczyć się przed sądem z bliskiego kontaktu z amfetaminą. Tym bardziej, że skutki zażywania środków odurzających przez kobietę w ciąży, mogą być widoczne u jej potomstwa dopiero za kilka lat. Z powodu wykrycia we krwi rodzącej narkotyku, trójka dzieci 23-latki trafiła pod opiekę babci. Wśród nich niedawno urodzony maluszek. Na przełomie lutego i marca, sąd ma zdecydować, kto będzie zajmował się nimi długofalowo.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat