Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Rodząca pomyliła szpitale

Artykuł

Zaaferowana rozpoczynającym się porodem 33-latka zamiast pod szpital z oddziałem położniczym, podjechała pod placówkę medyczną nie posiadającą takiego oddziału.

Rodzaca pomylila szpitale
Autor: pixabay.com

Kiedy 4 kwietnia u będącej w zaawansowanej ciąży mieszkanki Łodzi rozpoczęły się bóle porodowe, kobieta bez namysłu udała się do szpitala. Zamiast jednak zameldować się w placówce medycznej ulicy Wileńskiej, gdzie do dyspozycji miałaby oddział położniczy i ginekologiczny, przybyła pod szpital przy ulicy Wólczańskiej. W nim zaś nie ma ani porodówki ani ginekologii. Wskutek swojej pomyłki, rodząca wylądowała na izbie przyjęć, gdzie pomoc w odebraniu porodu zadeklarował obecny w szpitalu chirurg i urolog. Na szczęście przyjście na świat córeczki ciężarnej 33-latki odbyło się bez komplikacji, a asysta tamtejszych lekarzy sprawdziła się na piątkę z plusem. W niedługim czasie po rozwiązaniu, świeżo upieczoną mamę z noworodkiem przewieziono do odległego o kilka kilometrów szpitala z oddziałem położniczym.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat