Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Roczne dziecko wypadło z balkonu

Artykuł

14-miesięczna dziewczynka z województwa świętokrzyskiego runęła z wysokości trzeciego piętra w dół, po tym jak przedostała się przez balkonową barierkę.

Pijany ojciec 4latka balkon
Autor: pixabay.com

Trwa aktualnie ustalanie okoliczności wypadku, do jakiego doszło 2 maja w Skarżysku-Kamiennej, w jednym z bloków przy ulicy Lotniczej. Będące pod opieką mamy i babci dziecko raczkowało tam beztrosko po pokoju. Niezauważone przez członków rodziny, zdołało udać się na balkon, skąd po przeciśnięciu się między prętami barierki, wypadło na zewnątrz budynku, do pobliskiego ogródka. Do rocznej dziewczynki wezwano pogotowie. Helikopter medyczny przetransportował malucha do szpitala w Kielcach. Po zbadaniu dziecka, okazało się, że na szczęście upadek z wysokości trzeciego piętra, nie zagroził jego życiu, a stan dziewczynki jest stabilny. Na obecną chwilę wiadomo już, że zarówno matka malucha, jak i babcia, były trzeźwe.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat