Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Roczne dziecko o mało nie zmarło przez klocek

Artykuł

Roczna dziewczynka z Zawiercia zadławiła się klockiem, którym bawił się jej brat. Była o krok o śmierci.

Roczne dziecko klocek
Autor: pixabay.com

Na policję w Zawierciu (województwo śląskie) zadzwoniła niedawno przerażona matka małej dziewczynki, która połknęła klocek. Podebrała go swojemu starszemu bratu. Dziecko włożyło zabawkę do ust i zaczęło się nią dławić. Zrobiło się sine i miało problemy z oddychaniem. Przyjmujący telefon dyżurny Komendy Powiatowej Policji aspirant sztabowy Michał Konieczniak nie tylko wysłał pomoc pod wskazany adres, ale przez telefon zaczął instruować kobietę, jak ma postępować w takiej sytuacji z dzieckiem. Do momentu przyjazdu ratowników medycznych rozmawiał z matką rocznej dziewczynki, uspokajając ją i udzielając jej rad. Dzięki fachowym wskazówkom mundurowego, kobieta zdołała pomóc swemu dziecku i udrożnić drogi oddechowe córeczki. Kiedy policja i ratownicy medyczni dojechali na miejsce wezwania, dziewczynka nie miała już problemów z oddychaniem. Zespół karetki upewnił się, że życiu rocznego dziecka nie zagraża niebezpieczeństwo.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat