Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Rekordowa ilość zębów u 7-latka z Indii

Artykuł

Aż 526 zębów naliczono w szczęce pewnego kilkulatka z południowej części Indii.

Rekordowa ilosc zebow
Autor: pixabay.com

W skutek zmian genetycznych lub niezwykle silnego promieniowania, 7-letni chłopczyk o imieniu Ravindranath posiadał do niedawna w swojej jamie ustnej ponad 500 zębów. Miały one wielkość od 0,1 milimetra do 15 milimetrów. Gdy dziecko trafiło do szpitala w Ćennaj, lekarze przecierali oczy ze zdumienia. Taki przypadek medyczny zdarza się bowiem bardzo, bardzo rzadko. Podczas 5-godzinnej operacji usunięto chłopcu zbędne uzębienie. Dziecko czuje się dobrze. 7-latka wypisano więc z placówki medycznej.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat