Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Rekin zaatakował chłopca i dziewczynkę

Artykuł

Dwójka dzieci z USA trafiła do szpitala po bliskim spotkaniu z rekinem.

Rekin zaatakowal chlopca dziewczynke
Autor: pixabay.com

W minioną środę na plażach Fire Island i Long Island niedaleko Nowego Jorku miały miejsce dwa indywidualne ataki rekina. Agresywne zwierzę zraniło wtedy 12-letnią Lolę w nogę. Rzuciło się również na 13-letniego Matthew, który pływał na desce surfingowej. Drapieżnik wbił swój ząb w dolną kończynę chłopca. Zaatakowane przez rekina dzieci znalazły się w szpitalu. Na szczęście obrażenia spowodowane przez niebezpieczne zwierzę nie okazały się poważne. Pola i Matthew szybko zostali więc z placówki medycznej wypuszczeni. Ze względów bezpieczeństwa plaże, na których doszło do ataku rekina, zostały do odwołania zamknięte.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat