Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ranny ryś i małe dziecko w jednym samochodzie

Artykuł

Dziki drapieżnik i 3-latek na jednym siedzeniu. Okazuje się, że takie sceny zdarzają się nie tylko w filmach.

Ranny rys dziecko
Autor: pixabay.com

Pewna Amerykanka z Kolorado postanowiła niedawno pomóc dzikiemu zwierzęciu w potrzebie. Gdy zauważyła potrąconego rysia, nie wahała się ani chwili tylko umieściła go na tylnym siedzeniu swojego samochodu, w celu przetransportowania do miejsca, gdzie zostanie mu udzielona pomoc medyczna. Obok przedstawiciela rodziny kotowatych znajdował się jej 3-letni synek. Gdy zobaczyła to strażniczka ochrony przyrody, nie kryła zdumienia. Nie trzeba być bowiem geniuszem, żeby domyślić się, że położenie rannego rysia w pobliżu dziecka jest bardzo niebezpieczne. W tym przypadku, nie doszło na szczęście do tragedii. Dzikie zwierzę nie zaatakowało malucha. Nierozważne zachowanie matki 3-latka nie miało więc smutnych konsekwencji.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat