Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Psy dingo porwały śpiące dziecko

Artykuł

14-miesięczny chłopczyk z Australii został wyciągnięty z przyczepy kempingowej przez przedstawicieli rodziny psowatych.

Psy dingo porwaly dziecko
Autor: pixabay.com

Do mediów przedostała się wiadomość o uprowadzeniu kilkunastomiesięcznego dziecka przez australijskiej psy dingo. Do zdarzenia doszło podczas rodzinnego biwaku na Wielkiej Wyspie Piaszczystej. Rodzice z dwójką małych dzieci nocowali tam w przyczepie kempingowej. Niespodziewanie, w nocy, do pojazdu wdarły się dwa psy dingo. Zwierzęta zainteresowały się, znajdującym się tam, śpiącym chłopczykiem. Wyciągnęły dziecko z przyczepy. Na ratunek maluchowi rzucił się, wyrwany ze snu przez dziecięce krzyki, ojciec. Po krótkiej walce z porywaczami, udało mu się wyrwać synka z pysków dingo. Chłopczyk trafił do szpitala. Ma pękniętą czaszkę oraz rany kłute szyi i głowy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat