Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Przypadek pleśni w znanym deserze dla dzieci

Artykuł

Pewna młoda mama, która zakupiła produkt spożywczy firmy HiPP, pożaliła się publicznie, że odkryła w jego nakrętce: pleśń.

Przypadek plesni deserek
Autor: pixabay.com

Będąca matką 8-miesięcznego niemowlaka pani Monika zwróciła się do rodziców małych dzieci z apelem o zwracanie uwagi na wygląd żywności, którą podają swoim pociechom, a zwłaszcza na zakrętki słoiczków, w których znajdują się różne deserki dla maluchów. Kobieta czuje się zaszokowana tym, że w deserze popularnej marki, oznaczonym jako zdrowy i ekologiczny, na jego nakrętce mogła pojawić się pleśń. Pani Monika poinformowała o swoim „znalezisku” firmę HiPP, ale jej przedstawicielka stwierdziła, że do pełnego udzielenia wyjaśnień i odniesienia się do reklamacji klientki, niezbędne jest dostarczenie próbki feralnego produktu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat