Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Przyłapano włamywacza. Miał osiem lat

Artykuł

Pewien ośmiolatek z Wrocławia inspirując się internetowymi filmami, chciał wynieść z mieszkania sąsiadów: zabawki, pieniądze i sprzęt elektroniczny. Sprawę zbada sąd.

Przylapano-wlamywacza
Autor: freepik.com/Wygenerowany przez AI

Jakiś czas temu wrocławscy policjanci zostali wezwani do jednego z mieszkań, gdzie miało miejsce włamanie. Na miejscu okazało się, że sprawcą przestępstwa jest ośmiolatek, który przez balkon dostał się do mieszkania sąsiadów i próbował wynieść stamtąd to, co zwróciło tam jego uwagę, czyli zabawki, pieniądze i sprzęt elektroniczny. Chłopczyk został przyłapany przez sąsiada na gorącym uczynku, podczas wynoszenia łupów. Dziecko przyznało, że na włamanie zdecydowało się spontanicznie, pod wpływem obejrzanych w Internecie filmów. Sytuację opiekuńczą ośmiolatka sprawdzać będzie w najbliższym czasie sąd rodzinny. Przy okazji tej sprawy, wrocławska policja zaapelowała do rodziców o to, aby ci zwracali baczną uwagę na to, co ich dzieci oglądają na co dzień w Sieci i rozmawiali jak najczęściej ze swoimi pociechami na temat tego, co najmłodsi widzą na małych bądź dużych ekranach.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat