Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Przyjechał z dostawą towaru i uratował niemowlę

Artykuł

Pewien chiński mleczarz pomógł małemu dziecku uratować się z groźnego pożaru.

Mleczarz uratowal niemowle
Autor: pixabay.com

Do Internetu trafiło video z ewakuacji pożarowej pewnej matki i jej potomka. Zdarzenie miało miejsce w Chinach. Gdy w jednym z budynków wybuchł pożar, będąca matką niemowlęcia kobieta, postanowiła ratować malucha, przekazując go przez okno mieszkania na piętrze, w ręce stojących na dole ludzi. W pewnym momencie dziecko wypadło jej z becika. Malec miał szczęście. Złapał go bowiem mleczarz, który wdrapał się na pobliski balkon, w celu udzielenia pomocy kobiecie i jej dziecku. Dzięki jego odwadze, wrażliwemu sercu i refleksowi, niemowlęciu nic się nie stało. Matka dziecka mogła odetchnąć z ulgą. Mężczyzna, który ocalił czteromiesięcznego malucha, stał się lokalnym bohaterem.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat