Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Przyczepił race do ciała dziecka

Artykuł

Do Internetu trafił filmik, na którym jeden z chcących przeszmuglować na stadion race „kibiców” piłki nożnej mocuje pas środków pirotechnicznych na ciele kilkulatka.

Przyczepil race dziecko
Autor: Twitter/@daniarcucci

Z powodu skandalicznego zachowania kiboli przełożono w Buenos Aires mecz dwóch argentyńskich drużyn: River Plate i Boca Juniors. Pseudokibice zaatakowali bowiem w minioną sobotę autokar przewożący zawodników gości. Szokujących i bezmyślnych zachowań przed planowaną rozgrywką sportową w stolicy Argentyny nie brakowało. Nagrano np. video, na którym wyraźnie widać, jak do ciała stojącego dziecka, przyklejany jest pas z racami. Nietrudno wyobrazić sobie skutki przypadkowego wybuchu tego rodzaju środków pirotechnicznych. Na szczęście nie doszło do eksplozji rac. Widok dziecka obklejonego niebezpiecznymi przyrządami dobitnie jednak świadczy o poziomie rozsądku jego rodziców i sile emocji, nad którymi nie chce lub nie potrafi czasem zapanować człowiek.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat