Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Przez zupę świeżo upieczona mama podpadła internautom

Artykuł

Polska influencerka Wersow zamieściła w mediach społecznościowych informację o tym, że nakarmiła swoją czteromiesięczną córeczkę zupą. Internauci nie pochwalili.

Przez zupe
Autor: instagram.com/wersow/

27-letnia Weronika Sowa, znana pod pseudonimem Wersow to słynna polska influencerka i youtuberka. W czerwcu tego roku została mamą. Swojemu dziecku nadała imię Maja. “Po raz pierwszy  daliśmy Majusi spróbować zupkę jarzynową” - napisała niedawno w mediach społecznościowych Wersow. Jej wpis spowodował lawinę komentarzy od internautów wyykających influencerce fakt podania czteromiesięcznemu dziecku zupy. “Stanowczo za wcześnie” - nie mają wątpliwości. “Taka wielka influencerka,  a nie potrafi  się doedukować się w kwestiach związanych z prawidłowym rozszerzaniem diety dziecka”. Udzielający się na Instagramie lekarz Łukasz Durajski przedstawił w tej sprawie swoją opinię: “Ustalenia są jasne: do szóstego miesiąca życia nie włączamy nowych produktów do diety malucha. (...) Zbyt wczesne rozszerzanie diety zwiększa ryzyko kolek, bólów brzucha, biegunek, alergii, złego bilansu, a ostatecznie może nawet prowadzić do opóźnienia rozwoju dziecka”.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez WERONIKA SOWA (@wersow)

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat