Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Przez wybuch żarówki dziecko straciło palce

Artykuł

Dzięki specjalnej protezie dłoni komfort życia małej Aubry z USA znacznie się podniósł.

Wybuch zarowki dziecko palce
Autor: pixabay.com

Wskutek wypadku z udziałem żarówki, pewnej 2-latce z Alabamy amputowano palce prawej dłoni. Wydarzenie to bardzo wpłynęło na codzienność dziewczynki. Mała Amerykanka nie była np. w stanie jeździć na rowerze ani wykonywać wielu innych ulubionych czynności. Do mediów przedostała się wiadomość, że po 2 latach od wypadku, Aubry otrzymała niedawno nowoczesną protezę dłoni, dzięki której wykonywanie różnych aktywności stało się dużo łatwiejsze. Rodzina dziewczynki ma nadzieję, że dzięki sztucznej dłoni dzieciństwo Aubry będzie teraz o wiele bardziej beztroskie i radośniejsze niż wcześniej.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat