Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Przez tatuaże nie wpuszczono mamy na szkolną wigilię

Artykuł

Przez umiłowanie tatuaży Melissa Sloan, matka dwojga dzieci, nie mogła uczestniczyć w szkolnej Wigilii. Regulamin szkolny nie zezwala bowiem na liczne tatuaże.

Tatuaze mama wigilia
Autor: freepik.com

Od kilku dni brytyjskie media rozpisują się o sytuacji, jaka spotkała niedawno panią Melissę Sloan. Kobieta obserwowała szkolną Wigilię, w której uczestniczyły jej pociechy, przez okno. Nie jest bowiem przez ogrom tatuaży, które posiada na całej powierzchni twarzy, mile widziana  w budynku szkoły. Wypowiadając się dla portalu dailystar.co.uk Brytyjka pożaliła się, że przez swój nietypowy wygląd, nie jest zapraszana na żadne przedstawienia szkolne, festyny ani na zebrania, a ludzie są dla niej nieuprzejmi. Brak uczestnictwa w życiu szkolnym swoich dzieci sprawia ogromną przykrość pani Melissie. "Nie jestem chciana" - wyznaje ze smutkiem pasjonatka więziennych tatuaży. Gdy do szkoły, do której zapisała swoje pociechy, zapraszani są rodzice, wpuszczany jest w progi placówki tylko jej partner Luke.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat