Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Przez pomyłkę odebrali dziecko rodzicom

Artykuł

Z powodu podejrzeń o stosowanie przemocy, małą Aurelię umieszczono w rodzinie zastępczej. Okazało się, że całkiem niepotrzebnie.

Przez pomylke odebrano dziecko rodzicom
Autor: freepik

Na ciele urodzonej 5 lipca dziewczynki o imieniu Aurelia lekarze z Gorzowa Wielkopolskiego wypatrzyli po jakimś czasie liczne zasinienia. Zaczęli podejrzewać rodziców dziecka o znęcanie się nad córeczką. O siniakach na skórze niemowlęcia poinformowali policję. Wskutek działań stróżów prawa, opieka społeczna odebrała dziewczynkę rodzicom. Dziecko trafiło do rodziny zastępczej. Kilka dni temu przed sądem rodzinnym odbyła się rozprawa, podczas której stwierdzono, że “ślady na ciele dziewczynki mają charakter chorobowy, a nie są wynikiem agresji na dziecku”. Mała Aurelia wróciła pod opiekę swoich biologicznych rodziców, którzy rozpoczęli starania, aby zapewnić swojemu dziecku, u kompetentnych dermatologów, jak najlepszą diagnostykę tajemniczych zasinień na ciele. “Ulga, kamień spadł z serca” - skomentował wyrok sądu tata dziewczynki.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat