Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Przez jabłko niemowlę walczy o życie

Artykuł

Uderzenie jabłkiem trzymiesięcznej dziewczynki z Chin wywołało u niej tak poważne obrażenia, że dziecko znajduje się aktualnie w stanie śpiączki.

Jablko niemowle
Autor: pixabay.com

Babcia pewnej małej dziewczynki z chińskiego miasta Dongguan postanowiła jakiś czas temu zabrać swoją wnuczkę w wózku na spacer. Pobyt na powietrzu zakończył się jednak dla niemowlaka tragicznie. Dziecko zostało bowiem niespodziewanie uderzone jabłkiem, które wypadło z okna jednego z bloków mieszkalnych. Siła uderzenia była tak wielka, że trzymiesięczna dziewczynka doznała ciężkich obrażeń czaszki i mózgu. Dziecko przeszło poważną operację i pozostaje w śpiączce. Lekarze monitorują cały czas stan małej Fanfan. Policja będzie dociekać, czy owoc został wyrzucony z któregoś mieszkań celowo, czy też przypadkiem znalazł się blisko otwartego okna, co ułatwiło mu znalezienie się na zewnątrz budynku.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat