Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Przez filmik o ciężarnych kobietach zwolniono je pracy

Artykuł

Cztery amerykańskie położne pożegnały się z pracą po tym, gdy wyszło na jaw, że udostępniły w Internecie video, w którym wypowiedziały się o swoim zawodzie.

Przez filmik zwolniono
Autor: freepik.com

Rozwiązaniem umowy o pracy skutkowało zamieszczenie na Tik Toku spontanicznie nagranego filmiku o kobietach, które trafiają na oddział położniczy szpitala w amerykańskim stanie Georgia, przez cztery zatrudnione tam wcześniej położne. Video wywołało prawdziwą burzę. Pracownice Emory University Hospital Midtown w Atlancie bardzo dosadnie wypowiedziały bowiem w nagraniu swoje zdanie na temat pacjentek szpitala, zdradzając co denerwuje je u kobiet, które zostały świeżo upieczonymi mamami. Lekceważące, złośliwe i nieprofesjonalne komentarze położnych wywołały oburzenie Internautów. "Te kobiety absolutnie nie powinny wykonywać swojego zawodu" - grzmią widzowie filmowego wyznania przedstawicielek zawodu medycznego. Pracodawca  nadzwyczaj szczerych położnych nie miał wątpliwości, że za nieempatyczne podejście do pacjentów, należy się im zwolnienie z pracy. "Ten film nie reprezentuje naszego zaangażowania w opiekę skupioną na pacjentach i rodzinach i jest daleki od wartości oraz standardów, których oczekujemy od każdego członka naszego zespołu" - brzmi stanowisko szpitala.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Między nami żywiołami Miss Kraken

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat