Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Przestraszyli dzieci w słusznym celu

Artykuł

Podczas niedawnej symulacji ataku terrorystycznego w jednej ze szkół koło Olsztyna wybuchła panika. Ćwiczenia były bowiem niezapowiedziane.

Przestaszyli dzieci
Autor: pixabay.com

Coraz głośniej w mediach o tym, że grupa zamaskowanych mężczyzn z atrapami broni i petardami przeraziła w listopadzie uczniów szkoły w Barczewie (województwo warmińsko-mazurskie) podczas pozorowanego w tej placówce edukacyjnej ataku terrorystycznego. Strach, krzyki, łzy, niepokój, zdezorientowanie. Dzieci nie miały w tamtym dniu lekko. Panikowały. Do tego stopnia, że jeden z uczniów wyskoczył nawet przez okno, a niektóre dzieci do dziś boją się same spać, chodzić na lekcje, jeździć na wycieczki. Dyrektorka szkoły została po feralnych ćwiczeniach antyterrorystycznych odwołana. W uzasadnieniu jej zwolnienia napisano, że to dlatego, że „naraziła dzieci na niepotrzebny stres, spowodowała zagrożenie zdrowia i życia uczniów oraz zabrała im poczucie bezpieczeństwa”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4.6/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat