Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Przerwał wywiad i ruszył na ratunek niemowlakowi

Artykuł

Udzielający wywiadu dla TVP Bydgoszcz policjant drogówki, zauważył duszące się dziecko. Niezwłocznie przerwał swoją wypowiedź i zaczął udzielać pomocy maluchowi.

Przerwal wywiad
Autor: facebook.com/bydgoszcztvp

W miniony piątek, pracujący w drogówce Rafał Doborek opowiadał przed kamerą dziennikarzowi telewizyjnemu o wypadku drogowym, który zdarzył się niedawno, w powiecie toruńskim. Podczas rejestrowania wywiadu, doszło do niespodziewanego zdarzenia. W polu widzenia funkcjonariusza pojawiła się zdenerwowana kobieta, z mającym problemy z oddychaniem małym dzieckiem. 9-miesięcznemu Tymonowi próbowali pomóc obecni na miejscu strażacy, ale ich wysiłki nie na wiele się zdały. Maluch dusił się nadal. Wtedy do akcji wkroczył przepytywany przez dziennikarza policjant, który nie zważając na włączoną kamerę, rozpoczął starania o udrożnienie dróg oddechowych chłopczyka. Mężczyźnie udało się wyjąć z ust dziecka kawałek folii, który stał się przyczyną zadławienia maluszka. Dzięki jego pomocy życie Tymona przestało być zagrożone. 

 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat