Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Przegięli z paragonem za pobyt dziecka w hotelu

Artykuł

„Dopłata za bachora 165 złotych” – rachunek z takim napisem otrzymała pewna klientka korzystająca razem córeczką z noclegów w hotelu na Dolnym Śląsku.

Paragon dziecko hotel
Autor: facebook/Agnieszka B-k

Za skandaliczny żart swojego pracownika musi wstydzić się pięciogwiazdkowy hotel Green Mountain w Karpaczu. Jedna z zatrudnionych w tamtejszym obiekcie osób wydrukowała bowiem paragon o treści, która oburzyła jedną z klientek. Korzystającym z usług hotelu pani Agnieszce z córką wręczono rachunek z napisem: „usługa hotelowa dopłata za bachora”. Zaszokowana mama tak nazwanego dziecka opublikowała paragon w Internecie. Hotel przeprosił niezadowoloną wczasowiczkę i obiecał, że winny całego zamieszania poniesie konsekwencje niestosownego komentarza. „Dzieci to nasi goście VIP” – deklarują przedstawiciele firmy. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat