Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Przedszkolanka poprosiła policję o uspokojenie 5-latka

Artykuł

Pewna niemiecka przedszkolanka nie radziła sobie z nieposłusznym i agresywnym 5-latkiem. Wezwała do niego funkcjonariuszy policji.

Przedszkolanka policja
Autor: freepik

Jakiś czas temu policjanci z bawarskiego miasta Ansbach otrzymali nietypowe zgłoszenie. Poproszono ich o pomoc w uspokojeniu agresywnego przedszkolaka. O interwencję mundurowych apelowała usilnie przedszkolanka. Pewien powierzony jej opiece 5-latek dostał bowiem niespodziewanie ataku szału. Był nieposłuszny, agresywny i rzucał różnymi przedmiotami. Wyprowadzona  z równowagi kobieta zadzwoniła po rodziców chłopca. Sprowadziła również do przedszkola policję. Jak podają niemieckie media: po przyjeździe stróżów prawa do placówki opiekuńczo-wychowawczej, gdzie dokazywał nieobliczalny i buńczuczny 5-latek, maluch uspokoił się.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Między nami żywiołami Miss Kraken

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat