Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Pracodawca odpowiedział na kłopotliwe pytanie dzieci pracownicy

Artykuł

Pewna mama zabrała któregoś dnia swoje dzieci do pracy. Jej pociechy zapytały wtedy o rzecz, która wprawiła ją w konsternację. Z kłopotu wybawił kobietę przełożony .

Pracodawca klopotliwe pytanie dziecka
Autor: freepik.com

Nie brakuje dzieci, które uwielbiają spędzać  czas na rysowaniu. Ich prace plastyczne wędrują najczęściej w ręce rodziców. Ci zachowują część rysunków swoich pociech, a resztę, ze względu na brak w mieszkaniu wystarczającej ilości miejsca do ich przechowywania, z reguły  wyrzucają.  Nie inaczej było w przypadku pewnej internautki, która przywiozła pewnego dnia swoje dzieci do miejsca pracy. Potomstwo owej kobiety zapytało tamtego dnia o to, gdzie znajdują się rysunki, które jej wręczały do  ozdobienia firmy, w której pracowała. Zmieszana tym pytaniem mama nie wiedziała, co odpowiedzieć swoim dzieciom, by nie sprawić im przykrości i nie pobudzić do płaczu. Z pomocą kobiecie przyszedł  szef, który odezwał się do jej pociech następującymi słowami: “w naszej galerii, ale akurat dziś jest zamknięta”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat