Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Dziadkowie

Pozwali syna do sądu, bo nie dał im wnuka

Artykuł

Pewne małżeństwo z Indii złożyło w sądzie pozew przeciwko swojemu i synowej z żądaniem odszkodowania finansowego za brak wnuka.

Pozwali syna brak wnuka
Autor: freepik

Państwo Sanjeev i Sadhana Prasad z Indii od lat marzą o wnuku. Mimo że minęło sześć lat od ślubu ich syna, ten jeszcze nie został ojcem. Zdenerwowało to bardzo i zasmuciło jego rodziców. Wydali bowiem krocie na jego wychowanie, edukację i pasje, sfinansowali mu kurs pilota, opłacili wystawne wesele oraz miesiąc  miodowy nowożeńców. Kupili także synowi i synowej za 80 tysięcy dolarów samochód. Wszystko to  z nadzieją, że gdy zostaną seniorami, będą mogli bawić  wnuka i cieszyć się z tego, że są dziadkami. Nic  z tego. Wnuka na dzień dzisiejszy się nie doczekali. W akcie desperacji złożyli w sądzie pozew, w którym domagają się zadośćuczynienia finansowego za "nękanie psychiczne", przez który chcą zmotywować swojego syna do tego, aby postarał się jak najszybciej zostać ojcem. Jak odniesie się do całej sprawy indyjski wymiar sprawiedliwości? Czas pokaże.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Między nami żywiołami Miss Kraken

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat