Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Pozwalali psu mieszkać w przedszkolu, ale zmienił się dyrektor

Artykuł

Na terenie jednego z warszawskich przedszkoli od roku mieszkał pies. Nowa dyrektorka zarządziła zabranie czworonoga z placówki.

Pies przedszkole
Autor: facebook.com/tropwarszawa

Do mediów przedostała się informacja dotycząca psa o imieniu Czarek, który od lat przebywał, a od roku mieszkał w przedszkolu nr 238 na warszawskiej Woli. Uratowany przed uśpieniem jako szczeniak trafił do warszawskiej placówki opiekuńczo-wychowawczej i towarzyszył kolejnym rocznikom warszawskich przedszkolaków, umilając dzieciom pobyt w przedszkolu.  Ze względu na obowiązujące aktualnie przepisy prawne, nowa dyrektorka zdecydowała, że zwierzę nie może przebywać całodobowo na terenie zarządzanej przez nią placówki opiekuńczo-wychowawczej. Po spotkaniu wszystkich stron zainteresowanych sprawą psa ustalono, że psi senior trafi pod opiekę syna byłej dyrektorki, która była jego właścicielką. Zwierzę ma odwiedzać przedszkolaków podczas różnych okazji, m.in. imprez plenerowych. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat